1992 yılında Antalya’da kurulan Nobel Tarım, tecrübesi ve yenilikçi yapısıyla tarım sektöründe hizmet vermektedir. Uzun yılların verdiği deneyim ve güç ile sektörünün amiral firmaları arasındadır.
 
Antalya Organize Sanayi Bölgesinde 32.000m2 alanda bulunan firmamız üretim kapasitesinde de sektörün öncülerindendir.
 
150’nin üzerinde ürün yelpazesiyle ile çiftçilerimize en uygun ürünü temin etmeyi garanti etmektedir.
Firmamız tarafından üretilen bitki besleme grupları; sürdürülebilir tarım ve çevre bakımından organik tarım ve iyi tarım uygulamalarına yöneliktir. Damla sulama gübreleri, sıvı ve katı yaprak gübreleri, sıvı ve katı organik gübreler, organomineralli gübreler tamamen bitkilerin ihtiyaç duyduğu besin elementleri tarafından zenginleştirilerek gerekli ve yeterli oranlarda dengelenerek üretilmektedir. 
 
Türkiye’nin her bölgesine uzanan firmamız geniş çalışan kadrosuyla çiftçilerimize anında ve istenilen yerde cevap verebilmektedir.

MİSYONUMUZ

Dinamik yapısı, Donanımlı teknik personeli, Modern üretim teknikleri, Titiz kalite kontrolü, Ve yüksek üretim kapasitesiyle, Müşterilerinin değişen ihtiyaçlarına uygun olarak, gelişen teknoloji ile dünya standartlarında ürün elde ederek, sürdürülebilir bir büyüme ile hem yaşama , hem de ülkemiz ve kentimiz ekonomisine değer katmayı HEDEFLER.

VİZYONUMUZ

Geliştirdiğimiz insan sağlığı ve çevre odaklı, inovatif teknolojilerin sayısını artırmak ve bu yöndeki atılımlara, ülke ekonomisine değer kazandıran lider bir firma olarak öncülük etmektir.